İLETİŞİM

Tesbih Deryası yıllardır hizmet verdiği alışveriş merkezinden tüm Türkiye’ye hizmet veriyor.

İsmetpaşa Mahallesi Trabzon Cad. Valilik Çarşısı Ekrem Spor yanı No: 4 Dulkadiroğlu/K.Maraş

Telefon: 0539 333 05 05

WhatsApp: 0539 333 0505

Tesbih Hediyelik Eşya, onlarca yıllık deneyimi, 3.000’den fazla tasarımdan oluşan ürün yelpazesi ve konusunda uzman kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen gümüş ve tesbih mağazalarından biridir.

Alanında internet kanalıyla satış bazında ilk firmalardan olan Tesbih Hediyelik Eşya, Kahmaramanmaraş’da bulunan showroomu ve Türkiye’nin dört bir köşesine ulaşan dağıtım sistemiyle binlerce müşterisine kusursuz hizmet sunmaktadır. Başta Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere birçok ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir.

Tesbih Hediyelik Eşya, kurulduğu günden bu yana her zevke hitap eden geniş ürün yelpazesiyle gümüş ve tesbihin yanı sıra hediyelik eşya sektöründe de hizmet vermektedir.

Kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışı, yenilikçi yapısı ve dinamik kadrosu, trend yaratan tasarımları ile sektördeki liderliğini koruyan Tesbih Hediyelik Eşya, yatırımlarını hızla büyütmeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ: Müşterilerimizin sürekli memnuniyeti için güvenilir,kaliteli ve doğru fiyatla ürün sağlayan bir üretici olurken, çalışanlarımızın birbirlerine ve çevrelerine saygılı,geleceklerinden emin, sistemimizi ve kalitemizi geliştirmek adına sürekli bir eğitim ve iyileştirme içerisinde olmasını sağlamaktır.

VİZYONUMUZ: Toplam Kalite felsefesini bir yaşam biçimi olarak kabul edip, konusunda hep daha iyi ve öncü olmak, ve daima ileriye bakmaktır.

● Tesbih Hediyelik Eşya ● 2017 ●

İLETİŞİM

Tesbih Deryası Markasını tescil ettirmiş bulunuyoruz.
Artık kalitemizi ve güvencemizi tescil ettirdik.
Ürünlerimizi “Tesbih Deryası” Markası adı altında güvenle satın alabilirsiniz.

Scroll To Top
Close
Close
Close

Sepetim

Alışveriş sepeti boş!

Alışverişe Devam